BİZ KİMİZ?

Sedu Display Fabrika

1987  yılında tabela ve reklam malzemeleri üretimi yaparak sektöre giriş yapan firmamız 1997  yılında pop- posm tasarım ve üretimine geçiş yapıp hala bu alanda hizmet vermektedir.

Sedu ailesi içinde ortalama 150 personel çalışmaktadır. fabrikamızın 7500 m2 lik üretim alanı ve 5000 m2 açık alanı mevcuttur. üretim alanımızda metal – plastik – ahşap – pleksi malzemeleri kullanılarak her türlü  stand üretimi yapılmaktadır. Tasarım- Proje ve Üretim aynı çatı altında bulunmaktadır. Üretilebilen tasarımları yapmak bizler için önem arz etmektedir. Yapılan tasarımı en efektif şekilde üretmekte proje ve üretim ekibimizdeki deneyimli çalışanlarımızın emeğiyle gerçekleşmektedir.

Güncel teknolojik eklentilerin projelere entegre edilmesinde tecrübeli bir ekibe sahibiz. İlerleyen teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek daha iyi hizmet verebilmek adına kendimizi her daim geliştirmekteyiz.

NELER YAPARIZ?

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına özgün tasarımlarımız, yaratıcı çözümlerimiz, bütçeye uygun malzeme seçim yeteneğimiz ve ürün teşhir sistemleri odaklı üretimde 30 seneye yakın deneyimizle sektörde faaliyet göstermekteyiz.

Tuzla’da bulunan 7000m2’lik üretim tesisimizde metal-ahşap ve plastik türevlerini işleyebileceğimiz makina parkurumuzla ISO9001 Kalite Yönetim Belgemize esas şartları yerine getirerek her geçen gün sahada daha farklı çözümlerle hizmet verdiğimiz firma sayısını arttırmaktayız.

Fabrikamızda lazer destekli kesim, ebatlama ve şekillendirme makinalarımız ve baskı çözümlerimizle çok çeşitli malzemeleri birlikte kullanma yetisine sahibiz.

NEDEN TERCİH EDİLİYORUZ?

  • Takım çalışmasının avantajlarını projemizin her aşamasına yansıtarak brief aşamasından montaj sonrası destek hizmetlerine kadar paket çözümler sunmaktayız.
  • Kısa vadeli işbirlikleri yerine uzun soluklu çözüm ortaklıklarını hedeflediğimiz için projeleri tek tek değil bir bütün olarak ele almaktayız, bu da dönem içinde bütçesel uyarlamalara esneklik kazandırmaktadır.
  • Proje yönetiminde iş ortaklarımızla yapıcı ilişkilerle sonuca ulaşmak için tüm enerjimizi harcadığımızdan hem müşterilerimiz hem de birlikte yol aldığımız diğer ekiplerle keyifli çalışmalara imza atmak her zaman önceliğimiz olmaktadır.