TASARIM

Sedu tasarım ekibi olarak müşterilerimizden gelen briefleri hassasiyetle dikkate alıp marka ve ürünün önemini gözeterek uygulanabilir tasarımlar yaratmaktayız.

Tüketici deneyimi konusunda uzmanlaşmış Endüstriyel Tasarım ekibimiz yerel perakende gerekliliklerine göre yaratıcılıklarını göstermektedirler.

PROJE

Sedu Proje ekibi olarak bünyemizde çalışan mühendislerimiz sayesinde hayata geçen projelerimizde uygun maliyetle doğru ve sağlam üretim politikası izlemekteyiz.

Alanında tecrübeli mühendislerimiz projeler için doğru üretim modelleri ve alternatif malzeme deneyimi konusunda hassas çalışmaktadırlar.

Düşük masraf ve yüksek kaliteli üretim noktasında en önemli hedefimizdir.

ÜRETİM

Sedu Üretim ekibi olarak projelerimizi büyük hassasiyetle dikkate almaktayız. Üretim alanımız 12 bölümden oluşmaktadır. Her bölüm kendi içinde alanında tecrübeli ustaların yönetiminde ilerlemektedir.

Projeden gelen verilerin doğru yorumlanıp gelen malzemelerin son teknolojiye uygun makine parkurumuzda ebatlanması ve üretim planına uygun zamanda yetiştirilmesi konusunda ciddi bir özveriyle çalışma akışı uygulanmaktadır.

SEVKİYAT ve MONTAJ

Sedu montaj ekibi olarak ürünlerimizin sergilendiği iç ve dış mekanların çalışma koşullarına hakim, projelerin doğru şekilde son noktaya ulaşması konusunda dikkatli bir çalışma sergilemekteyiz. Uygun değerler de ambalajlama ve yerinde montaj konusunda anahtar teslim çözümler sunmaktayız. Kendi lojistik araç ve ekipman havuzumuzla zaman performansımızı ve hizmet kalitemizi artırmaktayız.

2500 Metre Kare’lik depo alanımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.